viktor muskaj

VIDEO/ Akuza për pastrim parash, sekuestrohet pallati 8-katësh në Vlorë

Gjykata e Vlorës ka sekuestruar një pallat 8-katësh në këtë qytet që dyshohet se është ndërtuar përmes pastrimit të parave dhe...