vrasja në tirane

I plagosur mbeti xhaxhai i tij, Murati është larguar pak ditë më parë nga vendi

Fatjon Murati pronari i lokalit ku ndodhi atentati me armë zjarri ku një grua mbeti e vrarë dhe 6 të tjerë...

Identikiti i vrasësit/ Me kapuç, pantallona të errëta dhe atlete me gomë të bardhë

Grupi hetimor i ngritur për vrasjen e Edmond Papës ka krijuar një identikit të autorit. Ai është kujdesur mos ekspozohet në...

FOTO/ Ky është 61-vjeçari që u vra për 1 mln lekë, urdhri u dha nga e dashura

Euronews Albania siguron foton e 61-vjeçarit Menduh Uldeda, i cili u vra në vitin 2017 për një borxh prej 1 mln...

Vrau kunatin natën e Vitit të Ri, ulet dënimi për Klajdi Shundin

Gjykata e Apelit në Tiranë ka ulur dënimin për Klajdi Shundin, i cili më 1 janar të vitit 2021 vrau kunatin...

U qëllua me breshëri kallashnikovi, si u ekzekutua 39-vjeçari tek Kodra e Diellit

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Briken Sanajt në zonën e “Kodrës së Diellit”, në Tiranë. Gazetari Eni Ferhati raporton...

Vrau ish-policin, Blendi Teta dënohet me 25 vite burg

Apeli i Gjykatës së Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit dënoi përfundimisht me 25 vite burg Blendi Tetën, të akuzuar si i përfshirë në...