vuci

Vuçiç: Barrikadat do të largohen kur të krijohet Asociacioni

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha se barrikadat në veri të Kosovës do të largohen kur Kosova të formojë Asociacionin e...

‘Kosova ka të drejtë’, Rama thirrje Vuçiçit të mos nxisë grupet në Veri

Kryeministri Edi Rama e cilësoi zbatimin e marrëveshjes së reciprocitetit mes Kosovës dhe Serbisë si një e drejtë e shtetit të...