yurikim

Haxhiu: Basha të largohet nga PD bashkë me Gridën dhe Salianjin

Lulzim Basha duhet të largohet nga PD, por jo i vetëm. Bashkë me të duhet të largohen edhe Salianji, Duma, Gjekmarkaj,...

SHBA dhe BE mbështesin zgjatjen e Vetingut

Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian mbështesin zgjatjen e mandatit për organet e Vetingut në Shqipëri. Këtë e bëri të...

Yuri Kim reagon pas dënimit të Tahirit: Askush nuk është mbi ligjin

Yuri Kim ka reaguar pas dënimit nga Gjykata të Saimir Tahirit, duke thënë askush nuk është mbi ligjin. Përmes një postimi në...