zberthen

Tjetër Nuredin Dumani, policia “zbërthen” të fortin: Rrëfen vrasësit me pagesë

Gazetari Eni Ferhati tregoi në emisioni Now në Euronews Albania detaje nga megaoperacioni i policisë që ka zbardhur të paktën 5...

Artan Hoxha: Predha e automatikut që zbërthen vrasjet në 21 janar dhe provat në FBI

Gazetari Artan Hoxha tha në emisionin Now në Euronews Albania se ato që po quhen prova të reja për 21 janarin...

“Thikë me dy presa”, gazetari zbërthen lëvizjen e bujshme të Yuri Kim

Gazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now, në Euronews Albania se vizita e ambasadores Yuri Kim gjatë procesit të zgjedhjet së...