zhdukja

Zhduket 25-vjeçari në Tiranë, e ëma ngre alarmin në polici

Një grua e moshës 54-vjeçar ka kallëzuar në policinë e Cërrikut zhdukjen e djalit të saj 25-vjeçar. Sipas të ëmës i...

“Më ka humbur vajza”- Zhduket pa gjurmë 18-vjeçarja, e ëma ngre alarmin në polici

Në komisariatin e policisë së Fierit ka mbërritur një kallëzim për zhdukjen e një vajze 18-vjeçare. Ka qenë e ëma e...

Zhduket pa gjurmë 14-vjeçarja në Fier, e ëma ngre alarmin në polici

Një vajzë e moshës 14-vjeçe është zhdukur pa gjurmë në qytetin e Fierit. Denoncimin në polici e ka bërë e ëma...

Zhduket 29-vjeçarja në Tiranë, e ëma ngre alarmin në polici

Policia e Tiranës bën me dije se një vajzë e moshës 29-vjeçare ka humbur kontaktet me familjarët në kryeqytet. Ka qenë vetë...

Zhduken dy persona në Kosovë, familjarët denoncojnë në polici

Dy persona janë deklaruar të zhdukur gjatë 3 ditëve të fundit në Republikën e Kosovës. Rastet janë të ndryshme dhe nuk kanë...

“Shakaja fatale”- Video që po trondit rrjetin, i riu zhduket në ujërat e Bahamasit

Një video është bërë virale në rrjete sociale, pasi është momenti i fundit përpara zhdukjes në mënyrë misterioze të një 18-vjeçari. Incidenti...

40-vjeçarja humbet kontaktet me familjen, nipi ngre alarmin në polici

Një 40-vjeçare ka humbur kontaktet me familjen në fshatin Melçan të Korçës. Ka qenë nipi i saj 23-vjeç, ai i cili...

“Janë përdorur vrasës me pagesë”- Gazetari tregon skemën e zhdukjes në Sarandë

Në emisionin Review në Euronews Albania, u publikuan këtë të shtunë pamjet ekskluzive të makinave ku dyshohet se u transportuan personat...

“Në furgon, u futën trupat”- Miku i Krasniqit: Ku janë vrarë të zhdukurit në Sarandë

Altin Gjini, miku i Fatmir Sulovari, një prej dy personave të zhdukur në Sarandë zbuloi në studion e Euronews Albania pamjet...

EKSKLUZIVE/ Video e rrëmbyesve të “Koçoles” dhe Sulovarit në Sarandë

Altin Gjini, miku i Fatmir Sulovari, një prej dy personave të zhdukur në Sarandë zbuloi në studion e emisionit Review, në...

Zhdukja e Koçoles e Sulovarit, gazetari: Kërkime me qentë nga Kosova, çfarë dyshohet

Gazetari Enrik Mehmeti, zbuloi gjatë një interviste për emisionin "Review" në Euronews Albania, detaje nga kërkimet që po kryen në lidhje...

Zhdukja e dy personave në Sarandë, Eksperti: Ja mesazhi i koduar që dhanë familjarët

Eksperti kriminalistik Artan Rexhepi, ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Review” në Euronews Albania, ku foli në lidhje me...

Zhdukja e dy “të fortëve” të Sarandës, gazetari zbardh prapaskenat

Leonard Thodhori i njohur si Koçolja dhe Fatmir Sulovari alias Fatmir Krasniqi u zhdukën pa gjurmë rreth 2 javë më parë...

“Kishin ankth, shikonin rrugën”- Dëshmia e personit të fundit që takoi të zhdukurit

Altin Gjini, miku i Fatmir Sulovari, një prej dy personave të zhdukur në Sarandë zbuloi në studion e Euronews Albania detaje...

Zhdukja e dy personave në Sarandë, reagon prokuroria

Prokuroria Sarandë, ka reaguar në lidhje me zhdukjen prej disa javësh të shtetasve Fatmir Sulovari dhe Leonard Theodhori, në qytetin bregdetar. Përmes...

Zhdukja e dy personave në Sarandë, familjarët protestë te Drejtoria e Policisë

Familjarët e dy personave të zhdukur në Sarandë, Fatmir Sulovari dhe Leonard Theodhorit kanë mbajtur këtë të martë një protestë përpara...