zhdukje

Profesioni në zhdukje i tornitorit, Petrit Gjeci: Të rinjtë s’duan të mësojnë

47 vite në profesion, por ende punon me të njëjtin pasion e vullnet në zanatin që e mësoi në shkollë dhe...

Dyshohet për zhdukjen e polakes, 32-vjeçari me shenja thonjsh në trup

Anastasia Rubinska quhet 27-vjeçarja e zhdukur në ishullin Kos në Greqi. Ajo punonte në restorantin e një hoteli. Nëna e saj...

Zhduket holandezi në kanionet e Osumit, autoritetet në kërkim

Shtetasja holandeze H. (V. A.) C. S., 64 vjeçe është paraqitur në spitalin e Çorovodës për ndihmë mjekësore këtë të hënë...

“Familjarët dinë më shumë”- Gazetari për zhdukjet në Sarandë: Pista më e besueshme

Gazetari Enrik Mehmeti komentoi në emisionin “Review” në Euronews, këtë të shtunë, zhdukjen e shtetasve Fatmir Sulovari dhe Leonard Theodhori, në...

Spartak Koka: Kush po i dëmton hetimet për zhdukjen e dy “të fortëve” të Sarandës

Gazetari Spartak Koka tha në “Now me Erla Mëhillin” se zhdukja e Leonard Theodhorit i njohur si “Koçole” dhe e Fatmir...

“Dyshojmë se trupat e pajetë janë në det”, vëllai i Sulovarit apel për ndihmë

Gëzim Krasniqi, vëllai i Fatmir Krasniqit i njohur ndryshe dhe si Fatmir Sulovari, tha në një intervistë për Euronews Albania se...

Si u realizua pengmarrja në Sarandë? Miku i Sulovarit: I zunë pritë dhe…

Altin Gjini, miku i të zhdukurit Fatmir Sulovari tha në një intervistë për Euronews Albania se ky i fundit ka rënë...

EMRAT| Zhduken pa lënë gjurmë pjesëmarrësit në masakrën e Qafë Gjashtës

Leonard Thodhori, 46 vjeç, banues ne fshatin Çukë,të Sarandës dhe Fatmir Sulovari alias Fatmir Krasniqi, 46 vjeç, banues në Sarandë, raportohet...

Më shumë se gjysma e peshkaqenëve rrezikohen të zhduken në Mesdhe

Më shumë se gjysma e peshkaqenëve dhe peshqeve të llojit rays (rreze) në Mesdhe rrezikohen të zhduken si pasojë e peshkimit,...

Rrëfimi nga Ukraina: Kolegu im ka një vit që ka humbur, nuk dihet nëse është gjallë

Teksa sot shënohet 1 vit nga fillimi i luftës në Ukrainë, shumë ukrainas kanë humbur jetën dhe të tjerë rezultojnë të...

“Më është zhdukur djali”- Dy persona denoncohen të humbur brenda 24-orëve

Dy persona janë denoncuar të zhdukur nga familjarët në Tiranë dhe Kavajë gjatë 24orëve të fundit. Në Komisariatin e Policisë Nr. 2...

Zhdukja e Vis Martinajt, Poli Hoxha: Disa gazetarë po i mëshojnë vrasjes së tij

Gazetari Poli Hoxha thotë se nuk ka asgjë të re në deklaratën e xhaxhait të Ervis Martinajt, i cili ka thënë...

Gazetari: Politikanët të thirren dhe të pyeten rreth zhdukjes së Ervis Martinajt

Gazetari, Xhevahir Zhabina, thotë se politikanët të cilët kanë folur publikisht për të shumëkërkuarin Ervis Martinaj, duhet të thirren nga prokuroria...

‘Është shumë dinak’, gazetari: Zhdukja e Ervis Martinajt mund të jetë inskenuar

Gazetari Flamur Vezaj beson se zhdukja e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj mund të jetë inskenuar. Në një intervistë për "Euronews Albania", Vezaj...

Gazetari: S’ka prova konkrete për zhdukjen apo vrasjen e Ervis Martinajt

Gazetari Flamur Vezaj thotë se ende nuk ka prova konkrete që të faktojnë rrëmbimin apo ekzekutimin e të shumëkërkuarit, Ervis Martinaj. Në...

Ervis Martinaj, zhdukje apo inskenim? Pesë zhvillimet kryesore të javës

A është zhdukur Vis Martinaj? Lala: Ekziston mundësia që të ketë inskenuar ngjarjen Gazetarja Klodiana Lala, në një intervistë për Euronews...