zhvillimet

Alibeaj zbardh bisedën me Escobar: Temë e diskutimit ishin dhe zhvillimet në PD

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka zbardhur disa nga temat e diskutimit me Zëvendës Ndihmës Sekretarin e SHBA-ve...

Nga dënimi i ish-kryebashkiakut, te spiuni I.M | 5 ngjarjet kryesore

Gjykata dënon me 2 vjet e 4 muaj burg ish-kryebashkiakun e Lushnjës GJKKO ka dënuar me 2 vjet e 4 muaj...

Autoriteti i Dosjeve padi për çështjen I.M| 5 zhvillimet kryesore

Autoriteti i Dosjeve po përgatit padinë për çështjen I.M Autoriteti kërkon që Prokuroria të zbardhë se kush është personi që vuri...