English

Taylor Swift thyen rekordin e Spotify me albumin e ri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Albumi i ri i Taylor Swift, The Tortured Poets Department, ka thyer rekordin për më të transmetuarit e Spotify në një ditë të vetme, tha platforma.

- Advertisement -

Sensacioni i popit u bë gjithashtu artisti më i transmetuar në një ditë të vetme.

Albumi i saj i shumëpritur u publikua të premten, duke i çuar Sëifties në të gjithë botën në furi.

Ai përmban 31 këngë në të cilat megaylli tregon dhimbjen e zemrës dhe duket se e drejton zemërimin te ish-partnerët.

Swift njoftoi ardhjen e albumit të saj të 11-të në studio live në skenë në Grammy Awards në shkurt.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?