English

Të shtëna në Ohio, një person i vrarë, të paktën 26 të plagosur 

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të paktën një person ka mbetur i vrarë dhe 26 të tjerë janë plagosur nga të shtënat në rrugë që ndodhën mbrëmë në qytetin Akron në shtetin amerikan të Ohajos, raporton AP, duke iu referuar mediave lokale.

- Advertisement -

Të shtënat kanë ndodhur herët në mëngjesin e sotëm, në shtrirjen mes dy rrugëve. Raportet e para thonë se një burrë 27 vjeç është vrarë, ndërsa shumë të plagosur janë transferuar në spitalet e afërta.

Departamenti i policisë, zjarrfikësja dhe zyra e kryetarit të Akronit nuk i janë përgjigjur ende një kërkese për koment.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?