English

Tirana siç nuk e keni parë kurrë, në karantinë dhe e zbrazur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një tjetër fundjavë e zbrazet sapo nisi. Tirana tashmë ka marrë hijen e një qyteti të braktisur, i cili pret të rikthehet gjallëria e dikurshme.

- Advertisement -

Qeveria ka vendosur masa kufizuese për të parandaluar përhapjen masive të COVID-19.

Aktualisht numërohen 197 persona të infektuar sipas Institutit të Shëndetit Publik.

Përgjatë 24 orëve të fundit janë testuar 79 persona të dyshuar, prej të cilëve janë konfirmuar 11 raste të reja me COVID-19.

Siç bën të ditur ministria e Shëndetësisë, deri tani në total janë testuar 1325 raste, prej të cilëve 197 kanë rezultuar pozitivë.

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?