English

Tre turistët gjermanë bien në humnerë, dërgohen me helikopterë te Trauma

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre turistëve gjermanë, një grua dhe dy fëmijë, kanë rrëshkitur dhe kanë rënë në humnerë, teksa po vizitonin si pjesë e një guide turistike shpellën e Pëllumbasit.

- Advertisement -

Të tre shtetasit e huaj janë nxjerrë me helikopterë nga humenra dhe janë dërguar në spitalin e Traumës.

Deri më tani nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?