English

U qëllua me armë zjarri nga bashkëatdhetari në Belgjikë, ndërron jetë 45-vjeçari

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ka ndërruar jetë në spital në Belgjikë, Agustin Kaza. 45-vjeçari është qëlluar me armë zjarri para një jave më 28 prill nga një bashkatdhetar, i cili pas krimit mendohet se është arratisur në Shqipëri.

- Advertisement -

Për rreth një javë Kaza ka qendruar në gjendje kome ndërsa humbi jetën këtë të hënë.

Kaza mori një plumb në kokë dhe tre në gjoks, ndërsa u dërgua në spital në gjendje të rëndë. Policia ende nuk e ka identifikuar apo arrestuar autorin, ndërsa hetimet vijojnë ende për zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?