Ulet çmimi i naftë dhe benzinës, vendimi i ri i Bordit

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Bordi i Transparencës ka vendosur që çmimi i naftës të ulet me 2 lekë dhe ai i benzinës me 3 lekë.

Çmimi i gazit nuk ka ndryshuar.

Një ditë më parë Bordi uli me 9 lekë çmimin e naftës dhe me 2 lekë atë të benzinës.

- Advertisement -

Çmimet aktualisht janë 237 lekë/litri për naftën, 196 lekë/litri për benzinën dhe 78 lekë/litri për gazin.

Çmimet e reja hyjnë në fuqi në orën 18:00 të 1 shtatorit dhe deri në mbledhjen e radhës së Bordit të Transparencës nuk ndryshojnë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

SHBA pro një Gjykate ndërkombëtare për krimet e luftës në Ukrainë

Ligjvënësit në SHBA kanë shprehur mbështetje për krijimin e një Gjykate ndërkombëtare të ndarë nga Gjykata Ndërkombëtare Penale (IÇ) për të gjykuar krimet e...

“I bënë pritë dhe e rrahën”- Detaje nga sherri i biznesmenëve për shezlongët (Emri)

Një 64-vjeçar në Shkodër është dhunuar me sende të forta nga dy persona, pas një konflikti në lidhje me vendosjen e shezlongëve në një...

Tregtonin monedha floriri të vjedhura, arrestohen babë e bir në Tiranë

Babë e bir kanë rënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi shisnin online në rrjetet sociale, monedha floriri të vjedhura. Policia ka sekuestruar 467...

TË FUNDIT

SHBA pro një Gjykate ndërkombëtare për krimet e luftës në Ukrainë

Ligjvënësit në SHBA kanë shprehur mbështetje për krijimin e një Gjykate ndërkombëtare të ndarë nga Gjykata Ndërkombëtare Penale (IÇ) për të gjykuar krimet e...

“I bënë pritë dhe e rrahën”- Detaje nga sherri i biznesmenëve për shezlongët (Emri)

Një 64-vjeçar në Shkodër është dhunuar me sende të forta nga dy persona, pas një konflikti në lidhje me vendosjen e shezlongëve në një...

Tregtonin monedha floriri të vjedhura, arrestohen babë e bir në Tiranë

Babë e bir kanë rënë në pranga nga policia e Tiranës, pasi shisnin online në rrjetet sociale, monedha floriri të vjedhura. Policia ka sekuestruar 467...

Shqiptarët protestojnë në Mitrovicë, policia bllokon urën e Ibrit

Në Mitrovicë të Jugut u mblodh një grup qytetarësh shqiptarë, përkundër kërkesës së Policisë së Kosovës që të mos i përgjigjen thirrjes së postuar...

Begaj pret presidenten e Hungarisë: Vlerësova marrëdhëniet historikisht miqësore

Presidenti i Republikës Bajram Begaj priti në një vizitë zyrtare homologen nga Hungaria, Katalin Novak. Gjatë fjalës së tij, presidenti Begaj vlerësoi maksimalisht marrëdhëniet historike...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×