“Urimet e përzemërta”- Meta shpërndan videon e Berishës nga Laçi

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka shpërndarë në rrjetin social facebook një video nga momenti kur kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, merr pjesë në ceremoninë e mbajtur për 32-vjetorin e themelimit të PD-së në Laç.

Meta në mbishkrimin e videos shpreh urimet për demokratët e Kurbinit për këtë përvjetor të themelimit të PD-së.

Gjithashtu kreu i PL shprehet i bindur se kandidatura e Behar Haxhiut për zgjedhjet lokale do të jetë triumfues në këtë bashki.

- Advertisement -

“Urimet më të përzemërta për demokratët e Kurbinit në këtë përvjetor të themelimit të Partisë Demokratike.

I bindur se me kandidaturën e z.Behar Haxhiu si Kryebashkiak i Kurbinit në 14 Maj, Ndryshimi është i sigurt dhe triumfues”, shkruan Meta në facebook.

LEXO GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

“Kambana më e madhe alarmit deri më sot”, Rama reagon për vrasjen e policit në Veri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vrasjes së efektivit të policisë në veri të Kosovës. Përmes një postimi në Twitter, Rama e cilëson vrasjen e...

Kurti: 30 persona me uniforma e të armatosur rëndë vijojnë të sulmojnë policinë tonë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë në konferencë për media se e diela është ditë e rëndë për Kosovën. “Vrasja e tij (zyrtarit policor)...

Vrasja e policit në Kosovë, reagon Begaj: Akt kriminal për stabilitetin e rajonit

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj ka reaguar pas vrasjes së policit të Kosovës në Veri. Begaj e cilëson sulmin akt të organizuar kriminal është cenim...

TË FUNDIT

“Kambana më e madhe alarmit deri më sot”, Rama reagon për vrasjen e policit në Veri

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vrasjes së efektivit të policisë në veri të Kosovës. Përmes një postimi në Twitter, Rama e cilëson vrasjen e...

Kurti: 30 persona me uniforma e të armatosur rëndë vijojnë të sulmojnë policinë tonë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë në konferencë për media se e diela është ditë e rëndë për Kosovën. “Vrasja e tij (zyrtarit policor)...

Vrasja e policit në Kosovë, reagon Begaj: Akt kriminal për stabilitetin e rajonit

Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj ka reaguar pas vrasjes së policit të Kosovës në Veri. Begaj e cilëson sulmin akt të organizuar kriminal është cenim...

Voton kandidati i “Bashkë Fitojmë” për Kukësin: Do raportojmë çdo parregullsi

Rreth 46 mijë qytetarë të Bashkisë së Kukësit kanë nisur t’i drejtohen kutive të votimit ditën e sotme për të zgjedhur drejtuesin e ri...

Vrasja e policit, Hasani: Akt kriminal që kërcënon rajonin, jemi krah Kosovës

Ministri i Jashtëm Igli Hasani ka reaguar pas ngjarjes së rëndë në veri të Kosovës ku një polic mbeti i vrarë dhe një tjetër...Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×