FOTO l Shpërthim i fuqishëm me eksploziv në Tiranë, dy të plagosur

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Tiranë në zonën e NSHRAK-ut.

Një automjet ka shpërthyer në ecje dhe dyshohet se dy persona të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në një kohë kur në ambientin për rreth ka pasur shumë lëvizje.

Shpërthimi ka qenë shumë i fortë dhe zhurma është dëgjuar dhe në qendër të kryeqytetit. Kjo gjë ka shkaktuar panik tek qytetarë të shumtë.

Dyshohet që shpërthimi i automjetit të jetë shkaktuar me një sasi të madhe lënde eksplozivi.

 


 

Etiketimet

KE-ja iu shkruan vendeve të BE-së për liberalizimin e vizave

Komisioni Evropian u ka dërguar vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Këshill një dokument të detajuar teknik ku konfirmon se Kosova i ka përmbushur...

Bogdani komenton rikandidimin e Veliajt: Qytetarët nuk e duan

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani komentoi rikandidimin e Erion Veliajt për një mandat të tretë në Bashkinë Tiranë. Në një intervistë për Euronews Albania,...

Në një dekadë kanë emigruar 450 mijë shqiptarë

Shqipëria humbet çdo vit rreth 20 mijë banorë. Emigrimi drejt vendeve perëndimore, dominohet nga rikthimi i shqiptarëve në atdhe, ku përgjatë dekadës së fundit...

TË FUNDIT

KE-ja iu shkruan vendeve të BE-së për liberalizimin e vizave

Komisioni Evropian u ka dërguar vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Këshill një dokument të detajuar teknik ku konfirmon se Kosova i ka përmbushur...

Bogdani komenton rikandidimin e Veliajt: Qytetarët nuk e duan

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Gerti Bogdani komentoi rikandidimin e Erion Veliajt për një mandat të tretë në Bashkinë Tiranë. Në një intervistë për Euronews Albania,...

Në një dekadë kanë emigruar 450 mijë shqiptarë

Shqipëria humbet çdo vit rreth 20 mijë banorë. Emigrimi drejt vendeve perëndimore, dominohet nga rikthimi i shqiptarëve në atdhe, ku përgjatë dekadës së fundit...

Emrat që pritet të drejtojnë Kombëtaren

Ilir Daja, Besnik Hasi apo teknikë apo ish-futbollistë nga seria italiane pritet të drejtojnë Kombëtaren në nëntor. Ende nuk ka asnjë njoftim zyrtar për largimin...

Berisha: Në sistemin TIMS janë zhdukur gjurmët e udhëtimeve të Ballës me trafikantët

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha është shprehur në një konferencë për mediat sistemi TIMS dhe MEMEX u shkatërrua me qëllim që të fshihte...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?