Sherri mes fqinjëve që çoi në vrasjen e 60-vjeçarit në Maliq

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Nesti Sotir, 60 vjeç u vra me thikë mbrëmjen e së hënës në Maliq.

Gazetari i Euronews Albania në Korçë, Xhensil Shkëmbi raportoi se autori i krimit dyshohet të jetë shtetasi Velo Azisllari.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për motive të dobëta.

Viktima dhe autori komshinj në fshat, kanë pasur konflikte të vjetra ndërsa sot janë zënë dhe sherri ka degraduar deri në përdorimin e thikës.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


 

Etiketimet

Greva e mësuesve në Kosovë/ Ymeri: duam të ekzekutohen pagat, jo paradhënie

Fillimisht ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci doli me vendimin që grevistët mos të paguhen, ndërsa më vonë tha se mësuesve pagesa do iu jepet...

‘Të marrë pushkën ose të jetë idealiste’, Bushati: Opozita ka dy rrugë ndaj Ramës

Analisti Andi Bushati deklaroi se opozita ka dy rrugë në përballjen e saj me kryeministrin Edi Rama. Në një intervistë për Euronews Albania, Bushati tha...

Shuhet ikona e portës shqiptare, Sulejman Maliqati

Ndahet nga jeta në moshën 94-vjeçare Sulejman Maliqati, heroi i Lajpcigut, mbrojtësi i sigurtë i portës së “Partizanit” dhe i kombëtares shqiptare në periudhën...

TË FUNDIT

Greva e mësuesve në Kosovë/ Ymeri: duam të ekzekutohen pagat, jo paradhënie

Fillimisht ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci doli me vendimin që grevistët mos të paguhen, ndërsa më vonë tha se mësuesve pagesa do iu jepet...

‘Të marrë pushkën ose të jetë idealiste’, Bushati: Opozita ka dy rrugë ndaj Ramës

Analisti Andi Bushati deklaroi se opozita ka dy rrugë në përballjen e saj me kryeministrin Edi Rama. Në një intervistë për Euronews Albania, Bushati tha...

Shuhet ikona e portës shqiptare, Sulejman Maliqati

Ndahet nga jeta në moshën 94-vjeçare Sulejman Maliqati, heroi i Lajpcigut, mbrojtësi i sigurtë i portës së “Partizanit” dhe i kombëtares shqiptare në periudhën...

Pse po kërkon Gjermania ta ndryshojë Europën?

Bashkimi Evropian është një entitet kompleks dhe i ndryshëm nga çdo lloj aleance tjetër politike në mbarë botën. Dhe si e tillë, ajo ka pësuar...

‘Kim do ta kishte zili edhe Enver Hoxha’, Bushati komenton qëndrimin për Berishën

Analisti Andi Bushati thotë se sjelljen e ambasadores amerikane, Yuri Kim ndaj kryedemokratit Sali Berisha dhe mbështetësve të tij, do e kishte zili edhe...


Sondazh

A mendoni se duhet të hapen dosjet e ish-Sigurimit të Shtetit?