English

VIDEO | ‘Do të nxjerr jashtë’, Rama nervozohet me kryebashkiaken e Patosit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryeministri Edi Rama vijon takimet me kryebashkiakët. Por, këtë të shtunë, ai është shqetësuar nga e folura e kryetares së Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj.

- Advertisement -

Kjo e fundit ishte duke folur me zë më të ulët, teksa po mbante fjalim kolegu i saj kryebashkiaku i Lezhës, Pjerin Ndreu.

Në këto momente Rama i nervozuar i tha se nëse vazhdon të flasë sërish, do e nxjerrë jashtë.

“Ça janë këto muhabete, pse i flet atij?! Do të nxjerr jashtë. Me ty e kam. Jo me ty jo, me Rajmondën. Po boll tani, boll!”, u shpreh kreu i qeverisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

 

1 COMMENT

  1. Mjer keto gra qe jan pjes e haremit ku ky derri jon thot te nxjer jasht me ate ton fyes dhe aspak me edukate. Te isha un burri i asaj gruas ja kisha qr ktij kodoshit qe ben si gjel .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?