English

VIDEO| Pasi e çon në klasën bosh, mësuesi puth në buzë 12-vjeçaren

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Javën e kaluar në shkollën “Lidhja e Prizrenit” në Deçan një mësues ka puthur një nxënëse në klasën e shtatë. Videoja e filmuar përmes derës së hapur të klasës bosh është publikuar në rrjetet sociale.

- Advertisement -

Mësohet se Valentin Selmanaj është mësues i edukimit fizik. Siç shihet nga pamjet ai ka kapur në fytyrë për ta puthur më pas, një vajzë 12-vjeçare.

Nxënësi që ka xhiruar, e ka denoncuar ngjarjen edhe në polici.

Mësuesi është arrestuar menjëherë pasi është kthyer në Kosovë, nga një ekskursion me nxënës dhe kolegë në Shqipëri.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×