English

VIDEO/ Shpëtohen dy familje kosovare, kishin ngelur në afërsi të Karaburunit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

2 familje nga Kosova që kishin ngelur në mes të detit, janë nxjerrë në breg nga Policia Kufitare e Vlorës.

Familjet nga Kosova ishin duke lundruar në det, me një motoskaf, në afërsi të Gadishullit të Karaburunit, në momentin që mjeti i tyre pësoi defekt.

Shërbimet e Policisë i kanë nxjerrë në breg, me mjetet e Policisë Kufitare, 5 shtetasit kosovarë, midis tyre dhe një fëmijë 2 vjeç, të cilët aktualisht janë në gjendje të mirë shëndetësore.

- Advertisement -

Policia e Vlorës i fton qytetarët të denoncojnë në 112 dhe në Komisariatin Dixhital çdo rast të paligjshmërisë apo nevoje.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×