English

VIDEO| Tifozi kalon arrest kardiak gjatë ndeshjes, portieri e ndihmon

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në minutat e fundit të ndeshjes Barcelonë-Cadiz një incident ka tronditur stadiumin.

- Advertisement -

Një tifoz ka pësuar arrest kardiak dhe ndeshja është ndërprerë menjëherë.

Portieri i Cadiz ka qenë ai që erdhi në ndihmë duke vrapuar drejt stafit mjekësor e duke i kaluar tifozëve mjetet e nevojshme për t’i ardhur në ndihmë tifozit deri në një trajtim më specifik.

 Gjendja e tifozit ende nuk dihet.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?