English

Vodhi në një “tabakino” në Tiranë, arrestohet 35-vjeçari. Si tentoi të arratisej…

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 35-vjeçar i cili mori disa produkte në një tabakino dhe u largua pa kryer pagesën, është arrestuar.

- Advertisement -

Policia fillimisht ka shkuar në banesën e 35-vjeçarit  A.V., por ai ka dëmtuar banesën ku qendronte dhe ka hyrë në një banesë tjetër duke tentuar të shmang kapjen e ti nga policia.

Në momentin e arrestimit 35-vjeçari ka kundërshtuar me forcë dhe nuk i është bindur urdhrave të policisë.

Njoftimi i policisë:

Ky shtetas, ditën e sotme, ka shkuar në një tabakino në Unazë të Re, ka marrë disa produkte dhe më pas është larguar pa kryer pagesën. Pas marrjes së informacionit për vendndodhjen e tij, shërbimet e Policisë kanë shkuar në adresën e dhënë.

Gjatë ndërhyrjes nga Policia, 35-vjeçari ka dëmtuar banesën ku qëndronte dhe ka hyrë në një banesë tjetër, që t’i shmangej Policisë. Më pas, gjatë shoqërimit, ai ka kundërshtuar me forcë dhe nuk i është bindur urdhrave të punonjësve të Policisë. (Videoja gjatë neutralizimit të 35-vjeçarit nga shërbimet e Policisë, është publikuar në disa rrjete sociale).

Pas verifikimeve të kryera ke rezultuar se ky shtetas ishte shpallur në kërkim për llogari të Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë.

LEXONI GJITHASHTU:

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?