English

Youtuberi i famshëm në Tiranë, i veshur me fanellën e Kombëtares, takohet me Ramën

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Youtuberi me famë botërore “I show Speed” ka ardhur në Shqipëri. Ai ndodhet në kryeqytet dhe është takuar me kryeministrin Edi Rama, në zyrën e tij.

- Advertisement -

Ka qenë vetë youtuberi i cili ka publikuar video ku ndodhet brenda godinës së qeverisë, ku takohet me kryeministrin Rama.

Gjatë qëndrimit në zyrën e Ramës, vihet re që Kryeministri i tregon youtuberit albumin me pikturat e tij.

Youtuberi “I show Speed” mban të veshur fanellën e kombëtares shqiptare.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?