English

Zjarr në tarracën e katit të 4 të Gjykatës së Lartë, detajet e para

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një lokal në katin e katërt të Gjykatës së Lartë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të enjteje rreth orës 08:05 në kryqëzimin e rrugës “Myslym Shyri” me rrugën “Ibrahim Rrugova” në Tiranë.

- Advertisement -

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa shërbimet e policisë dhe ato të zjarrfikëses ë cilat po punojnë për fikjen e zjarrit

Njoftimi i policisë:

Më datë 20.07.2023, rreth orës 08:05, në kryqëzimin e rrugës “Myslym Shyri” me rrugën “Ibrahim Rrugova”, në një lokal në tarracën e katit të katërt të Gjykatës së Lartë, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe ato të zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për të ndjekur kanalin e youtube të Euronews Albania KLIKO KËTU

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?