English

Zyrtare/ Prezantohet trajneri i ri i Partizanit, ja kush do jetë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

6 fitore radhazi në krye të Partizanit, ku e drejtoi pas largimit të Zekiç, Arbër Abilaliaj ka marrë besimin e presidentit Demi për të qenë trajner i demave.

- Advertisement -

Në një konferencë për shtyp të zhvilluar gjatë së dielës, Gazment Demi ka prezantuar Abilaliajn si trajner, ndërsa ka folur dhe për një thashethem të qarkulluar së fundmi, që mban emrin e Carlos Dungës, ish trajner i Brazilit.

Më tej, vetë Abilaliaj është shprehur i lumtur që është pjesë e këtij projekti të Partizanit.

Partizani do të rikthehet në fushën e lojës, në përballjen me Egnatian, e cila u ndërpre në minutën e 24 kur rezultati ishte 1-1, pas sulmit në zemër që pësoi futbollisti Dwamena.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?