English

Drogë në ëmbëlsirat e dasmës, 60-vjeçarja përfundon 12 orë pa ndjenja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një dasmë u shndërrua në kaos pasi ëmbëlsirat që ishin në banket rezultuan të kishin drogë.

- Advertisement -

Një 60-vjeçare përfundoi në spital bashkë me një të pranishëm tjetër.

E moshuara ishte pa ndjenja për 12 orë pasi konsumoi ëmbëlsirën që ishte spërkatur me kanabis në Devon, SHBA.

“Po ta dija këtë, nuk do ta kisha prekur kurrë një të tillë,” tha ajo.

Një tjetër mysafir gjithashtu u sëmur dhe duhej të dërgohej në spital.

Kishte qenë dikush që i kishte spërkatur qëllimisht ëmbëlsirat me drogë dhe ishte larguar nga dasma pasi të pranishmit u ndjenë keq, shkruan Daily Mail.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×