NOW me Erla Mëhillin

Nga e hëna në të mërkurë, në orën 20:45, me Erla Mëhillin, hedhim dritë në korridoret e errëta të politikës! Zona e debatit, përplasjes, argumenteve në Euronews Albania.

NOW me Erla Mëhillin

 Noka: Si nisëm të dyshojmë për Bashën pas fotos 26 mijë dollarëshe me Trump

Deputeti i PD-së Flamur Noka, teksa ka folur për financimet ruse, tregoi dhe se si nisën të dyshonin për Lulzim Bashën pas fotos me...

“Jeni njëlloj për propagandë”, Mëhilli i kthehet Flamur Nokës

Teksa është folur për situatën e politike në vend, për përçarjen e opozitën dhe zgjedhjet lokale, në emisionin “Now” në Euronews Albania, në një...

Akuzat e forta të Flamur Nokës: Basha dhe Bardhi u vendosnin gjoba oligarkëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka hedhur akuza të forta në drejtim të ish-kryedemokratit Lulzim Basha dhe deputetit demokrat, Gazment Bardhi. Në emisionin “Now”...

Kreshnik Spahiu: Si u fut Rama në politikë dhe gafa e opozitës që i hapi rrugën

Juristi Kreshnik Spahiu, tha se taktika e primareve do e përçajë dhe më shumë opozitën, ndërsa shtoi se do të largojnë dhe vota nga...

Meta dhe Berisha përçajnë opozitën, sipas Kreshnik Spahiut

Juristi Kreshnik Spahiu thotë se kryedemokrati Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, nuk e bashkojnë, por e përçajnë opozitën. Në emisionin...

Flamur Noka u përgjigjet akuzave: Çfarë ndodhi me zgjedhjet në FRPD

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka deklaroi se procesi zgjedhor për kreun e FRPD-së ishte i shkëlqyer dhe se kandidatët nuk kanë kontestuar rezultatin. Në...

Agim Nesho: Rama duhej hequr që dje po të ishte normale kjo shoqëri

Nënkryetar i Partisë së Lirisë, Agim Nesho, deklaroi se po të ishte normale kjo shoqëri kryeministri Edi Rama duhej të ishte hequr me kohë. I ftuar...

Andi Bushati: Na duhet destabilizim, kjo opozitë se mund dot Ramën

Analisti Andi Bushati është shprehur se kjo opozitë e ka të pamundur që të mund qeverinë e Edi Ramës. I ftuar në emisionin “Now” në...

Rama: Dramatike nëse vërtetohet se Meta ka qenë spiun, s’e bëra unë president

Kryeministri Edi Rama, deklaroi se nëse vërtetohet se kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka qenë spiun është dramatike. Në një intervistë për Euronews...