10 euro

A do sot ketë marrëveshje Kosovë-Serbi? Gazetari i BBC-së “vë bast” 10 euro

Gazetari BBC-së, Guy De Launey ka komentuar takimin e sotëm mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër...