zlatan ibrahimovic

Ibrahimoviç firmos me Milanin, edhe një vit me klubin kuqezi

Milan dhe Zlatan Ibrahimoviç do të qëndrojnë së bashku edhe për një sezon. Sulmuesi suedez ka nënshkruar kontratën që do ta...