3 të arrestuar për vrasjen e emigrantit shqiptar në Londër

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Tre persona që dyshohet se kanë lidhje me vrasjen e një emigrant shqiptar në Londër të Anglisë, janë arrestuar nga policia.

Olsi Kuka, rreth 30 vjeç, u qëllua për vdekje me thikë në Barnet javën e kaluar, shkruan BBC.

Ai u gjet në orët e para të 11 majit me plagë në trup, pa shenja jete në një apartament në veri të Londrës.

- Advertisement -

Tre personat e arrestuar janë dy meshkuj 33 dhe 25 vjeç dhe një grua 24 vjeçe.

Dy burrat po mbahen të arrestuar pasi dyshohen për vrasje, kurse 24-vjeçarja është lënë e lirë përmes garancisë pasurore.

Fillimisht për vrasjen e emigrantit u arrestua një 35-vjeçar, por që më pas u la i lirë.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Sula- Manastirliut: Keni krijuar grup parlamentar në burg, do vi dita që ta paguani

Deputeti Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me arrestimin e sekretares së përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë Joana Duro. Në fjalën e tij nga Kuvendi,...

Debati për Duron, Braçe në Kuvend: U vranë njerëz në bulevard e s’foli njeri

“Të shash nuk të bën deputet. Më vjen mirë që në këtë sallë po flitet për vendime gjykatë. Për të korruptuar që arrestohen. Sepse,...

“Jam gati te vdes”- Deklarata e fortë e Vuçiç, kush po e kërcenon presidentin serb

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, gjatë një takimi  të zhvilluar me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiç dhe një pjesë të bashkëpunëtorëve të saj ta...

TË FUNDIT

Sula- Manastirliut: Keni krijuar grup parlamentar në burg, do vi dita që ta paguani

Deputeti Dashnor Sula ka reaguar në lidhje me arrestimin e sekretares së përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë Joana Duro. Në fjalën e tij nga Kuvendi,...

Debati për Duron, Braçe në Kuvend: U vranë njerëz në bulevard e s’foli njeri

“Të shash nuk të bën deputet. Më vjen mirë që në këtë sallë po flitet për vendime gjykatë. Për të korruptuar që arrestohen. Sepse,...

“Jam gati te vdes”- Deklarata e fortë e Vuçiç, kush po e kërcenon presidentin serb

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, gjatë një takimi  të zhvilluar me kryeministren e Serbisë Ana Brnabiç dhe një pjesë të bashkëpunëtorëve të saj ta...

Zbardhet shkaku i helmimit masiv në Bulqizë, një 64-vjeçar ndoti tubacionin e ujit

Është zbardhur nga AKU dhe policia shkaku i helmimit masiv të qytetarëve në zonën e Bulqizës ditën e shtunë. Sipas policisë shkak për helmimin është...

“Sa para paguhesh zoti Bardhi?”, Balluku akuzon kreun e grupit parlamentar të PD

Zv/kryeministrja, njëherash ministre e Infrastrukturës dhe energjeritkës, Belinda Balluku i tha kryetarit të grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi se ai është votuar...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×