English

VIDEO| 8 orë luftë me policinë, publikohen pamjet e operacionit të RENEA-s në Maliq

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pasi rezistoi për rreth tetë orë duke iu kundërvënë me armë forcat e RENEA-s dhe policisë, 62-vjeçari Ramiz Muçollari nga Maliq u ekzekutua mëngjesin e së shtunës.

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme, Muçollari plagosi me thikë bashkëshorten tij Pëllumbeshë Muçallori dhe goditi me tytën e armës djalin e tij, Kamber Muçollari.

Policia ka publikuar pamje nga momenti i ndërhyrjes së policisë në shtëpinë e 62-vjeçarit, që çoi në ekzekutimit të tij nga RENEA.

Bëhet me dije se Muçollari vuante prej kohësh nga probleme të shëndetit mendor, ndërsa një ditë më parë familjarët kanë tentuar ta shtrojnë në spital, gjë që mendohet të ketë qenë zanafilla e konfliktit.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×