English

Aksident në Klos| Përplasen dy makina, shoferët përfundojnë në spital

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një akdsident ka ndodhur këtë të martë, reth orës 06.30, në vendin e quajtur ‘Shkallë’, mjeti tip “Ford”, që drejtohej nga shtetasi A.G., është përplasur me automjetin tip “Benz”, me drejtues shtetasin U.K.

- Advertisement -

Për pasojë, kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit e automjeteve, të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor, po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?