English

Arrestohet 24-vjeçarja në Elbasan, vodhi para dhe bizhuteri në një banesë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 24-vjeçare është arrestuar këtë të martë në qytetin e Elbasanit, pasi u ndalua duke kryer një vjedhje në flagrancë në një banesë.

- Advertisement -

24-vjeçarja, u ndalua duke vjedhur shuma parash dhe bizhuteri në banesën në fjalë.

Materialet proceduriale në ngarkim të saj i kaluan prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë:

-M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale;

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Elbasan, për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?