English

Arrestohet i riu që kërkonte para nga 22-vjeçarja për mospublikimin e video-ve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 27-vjeçar u vu në pranga nga blutë e kryeqytetit këtë të premte, pas kallëzimit të një 22-vjeçareje.

- Advertisement -

Shtetasi K. K i kishte marrë të resë shuma të ndryshme parash në mënyrë të vazhdueshme dhe i kërkonte përsëri, për mospublikimin e disa fotove dhe videove të saj që ai dispononte.

Ai kërcënonte se foto dhe videot do t’i publikonte në rrjetet sociale.

Operacioni policor  koduar “Shantazhi”, u finalizua nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×