English

“Drejtor je në teatër, jo këtu”, Basha përplaset me Çipin: Ul tonin me mua

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Regjisori Altin Basha tregoi se ka hequr dorë nga qëndrimi fillestar për teatrin pasi projekti i ri mundësonte më shumë të mira për artistët.

- Advertisement -

Deklarata e tij nuk u prit mirë nga regjisori Kastriot Çipi i cili qeshte ndërsa Basha arsyetonte qëndrimin e tij.

“Po qesh sepse thotë ne morëm një vendim. Po cilët jeni ju që keni marrë një vendim,” – u shpreh Çipi, i cili sipas Bashës po fliste me tone të larta.

Nga këtu nisi dhe një debat i fortë në studion e “Now me Erla Mëhillin”.

Ndërsa Basha i sugjeronte të ulte tonin, Çipi i drejtohej duke thënë drejtor je në teatër e jo në studion e Euronews Albania.

“Drejtor ke qenë dhe ti,” – i tha Basha.

“Po pra drejtor, por s’kam firmosur për shembje teatri unë,” – iu kthye Çipi.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?