English

Dua Lipa zbulon skuadrën për të cilën do të bëjë tifo në Botëror

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dua Lipa ka mohuar lajmet se ajo do të performojë në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës në Katar të dielën.

- Advertisement -

Këngëtarja tha se do të presë me padurim të vizitojë Katarin kur vendi të ketë përmbushur të gjitha premtimet për zbatimin e të drejtave të njeriut.

Katari është kritikuar për qëndrimin ndaj marrëdhënieve të të njëjtit seks, historikun e të drejtave të njeriut dhe trajtimin ndaj emigrantëve.

Lipa zbuloi gjithashtu përmes një postimi në Instagram se nga larg do të bëjë tifo për Anglinë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?