English

E rëndë! Vritet me armë zjarri 34-vjeçari shqiptar në Greqi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mykonos të Greqisë ku një 34-vjeçar shqiptar është vrarë me armë zjarri.

- Advertisement -

Mediat e huaja bëjnë me dije se vrasja ka ndodhur në orën 6 të mëngjesit në një lokal në zonën e Skylabela.

Sipas të njëjtave informacione, 33-vjeçari grek që ka kryer dhe krimin më herët ishte përleshur me 34-vjeçarin shqiptar.

Shkak i vrasjes dyshohet se ka qenë një grua.

Motivi dyshohet se ka qenë lëvizja e shqiptarit për të shqetësuar gruan, e cila sipas informacioneve ishte në shoqërinë e 33-vjeçarit.

Sipas të njëjtave informacione, pas përleshjes 33-vjeçari ka shkuar në shtëpi, ka marrë një pushkë dhe është kthyer në lokal ku ka qëlluar dhe vrarë 34-vjeçarin shqiptar.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?