English

FOTO | Breshëri ‘zbardh’ Leskovikun, dëmtohen të mbjellat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e sotme ka pasur reshje të dendura në formë breshëri në Leskovik të Kolonjës.

- Advertisement -

E gjithë zona është zbardhur nga breshëri. Siç shihet edhe pamjet, dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×