English

Fustani i Charlotte që boshatisi magazinën brenda 24 orëve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Imazhi i një princëshë të vogël. Nëse dikush do të dojë sot të blejë për vajzën fustanin blu me bija të bardha dhe jakë bebe të Princeshës Charlotte, nuk do të mund ta gjejë Magazina u zbraz. Është “out of stock”. Fustani Rachel Riley u shit për vetëm 39 paund, vetëm pas një dalje publike të antares së familje mbretërore.

- Advertisement -

Princesha Charlotte u shfaq  në Lojërat e Commonëealth, në fillim të kësaj jave e shoqëruar nga e ëma, Kate.

Kjo nuk është e para herë, që rrobat e veshura nga familja mbretërore tek fëmijët, të krijojnë këtë impakt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?