English

I përmbyset barrela, gruaja në Itali humb jetën brenda autoambulancës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Itali, ku një 85-vjeçare ka ndërruar jetë teksa ishte brenda një ambulance, pasi është përmbysur barrela e saj.

- Advertisement -

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat e huaja, sipas të cilave, ngjarja ka ndodhur në Termini Imerese.

Viktimën sapo e kishin nxjerrë nga spitali ‘Termini Imerese’, sepse gjendja e saj ishte përmirësuar.

Për transportin në shtëpi, familjarët iu drejtuan një kompanie private, por gjatë transferimit në autoambulancë, barela është përmbysur dhe 85-vjeçarja ka rënë duke u goditur në kokë.

Ajo u dërgua menjëherë në dhomën e urgjencës dhe u shtrua përsëri në spital, por vdiq pas një hemorragjie në kokë.

Prokuroria ka nisur hetimet dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?