‘Jam anti-plumb’, Ronaldo nuk pendohet për intervistën ndaj Manchester United

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Cristiano Ronaldo ka reaguar për herë të parë pas një intervistë të dhënë disa ditë më parë ku akuzoi klubin e tij, Manchester United, se ndihej i tradhtuar dhe se nuk kishte respekt për trajnerin Erik ten Hag.

Ylli portugez theksoi nuk është penduar për deklaratën e bërë, teksa për mediat në Katar, tha se është i papërshkrueshëm nga plumbat, shkruan The Telegraph.

Duke i kërkuar mediave që të mos pyesnin lojtarët e tjerë të Portugalisë për të, Ronaldo u shpreh se ai nuk ishte perfekt, por ndihej shumë mirë dhe i rikuperuar plotësisht nga dëmtimi i fundit.

- Advertisement -

“Atmosfera është e shkëlqyer, pa probleme, ne jemi plotësisht të fokusuar. Unë jam plotësisht antiplumb dhe i veshur me hekur. Mos u merrni më me mua. Do të doja të mos pyesni lojtarët e tjerë për Cristiano Ronaldon, por t’i pyesni për Kupën e Botës dhe ekipin; do të doja që ta bënit këtë”, nënvizoi 37-vjeçari.

LEXONI GJITHASHTU


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Dritan Goxhaj padit Ulsi Manjën në SPAK/ Ja për çfarë e akuzon ministrin

Ish-luftëtari i UÇK-së Dritan Goxhaj ishte këtë të shtunë në një intervistë për Euronews Albania ku zbuloi edhe arsyen se përse ka ngritur padi...

SPAK njoftim zyrtar për urdhër-arrestet e lëshuara për inceneratorin e Tiranës

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit lëshoi 15 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës. Masat e sigurisë janë në ekzekutim e sipër dhe në mesin e...

Deputetja britanike: Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë, të përballet me drejtësinë

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka kërkuar që Milan Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë. Radoiçiçi dyshohet se qëndron prapa agresionit në veri të Kosovës më...

TË FUNDIT

Dritan Goxhaj padit Ulsi Manjën në SPAK/ Ja për çfarë e akuzon ministrin

Ish-luftëtari i UÇK-së Dritan Goxhaj ishte këtë të shtunë në një intervistë për Euronews Albania ku zbuloi edhe arsyen se përse ka ngritur padi...

SPAK njoftim zyrtar për urdhër-arrestet e lëshuara për inceneratorin e Tiranës

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit lëshoi 15 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës. Masat e sigurisë janë në ekzekutim e sipër dhe në mesin e...

Deputetja britanike: Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë, të përballet me drejtësinë

Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka kërkuar që Milan Radoiçiçi të ekstradohet në Kosovë. Radoiçiçi dyshohet se qëndron prapa agresionit në veri të Kosovës më...

Vrasja e mësuesit në Francë, 6 adoleshentë dënohen për krimin makabër

Gjashtë adoleshentë janë dënuar në lidhje me ngjarjet që çuan në prerjen e kokës së mësuesit të tyre Samuel Paty në vitin 2020, në...

Tentoi t’u kalonte kufirin grek 4 emigrantëve, kapet 38-vjeçari nga Banglandeshi

Një 38-vjeçar nga Banglandeshi, banues në Kamzë është arrestuar pasi u kap nga policia e Gjirokastrës ndërsa tentoi t’u kalonte kufirin me Greqinë 4...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×