English

Lëkundje tërmeti në Lezhë, sa ishte magnituda

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një tërmet me magnitudë 3.4 ballë të shkallës Rihter ka goditur pasditen e sotme zonën e Lezhës.

- Advertisement -

Epiqendra e tërmetit ka qenë 8 km nga qyteti i Lezhës dhe me një thellësi fokale prej 10 km.

Si pasojë e tërmetit nuk raportohet për dëme materiale.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?