English

Makina përplaset me motorin në aksin rrugor Elbasan-Belsh, plagoset 32-vjeçarja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur pasdirten e sotme në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në fshatin “Kajan”.

- Advertisement -

Policia bën me dije se mjeti tip “Benz” me drejtues M.K. 28 vjeç, banues në Belsh, është përplasur me një motoçikletë me drejtues B. K. 73 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar pasagjerja në motoçikletë, 32-vjeçarja e identifikuar si V. K.

Kjo e fundit është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?