English

Meta dhe Berisha s’kanë shanse të mundin Veliajn, thotë ish-deputeti

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“Të bashkohet Meta, Berisha, Flamuri, futi të gjithë, nuk kanë shansin që të mundin Veliajn. Përpos ekipit të mrekullueshëm që ai ka në njësitë në tTranë, flasin edhe punët që janë bërë.”

- Advertisement -

Kështu deklaroi ish-deputeti Halit Valteri në një intervistë për Euronews Albania teksa nënvizoi se Partia e Lirsë nuk bashkohet me PD-në pa kushte.

Teksa iu referua akuzave në drejtim të Erion Veliajt, ai nënvizoi se kullat janë një zhvillim për kryeqytetin.

Ish-deputeti analizoi edhe situatën politike në vend, ku tha se nuk ka një opozitë të fortë përballë qeverisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?