English

Mihrije Braha fanse e Edi Ramës? Imiton kryeministrin duke i mbyllur sytë të shoqit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Këngëtarja Mihrije Braha, ka imituar Edi Ramën i cili i mbylli sytë homologut të tij kosovar Albin Kurtit.

- Advertisement -

Në një video që është shpërndarë në rrjetet sociale shihet në një dasmë, ku shkon dhe i mbyllë sytë të shoqit.

Ndërkohë në një intervistë për Euronews Albania, tha se veprimi i Ramës i duk funny.

“Ideja ishte momentale dhe me thënë të drejtën kur kam parë  videon e Edi Ramës me Albin Kurti mu duk aq fanny sa kam qesh. Ne artistët jemi apolitikë. Videon e bëmë qëllimisht. Shkova t’i mbyllja sytë sepse në sekonda mu kujtua gjesti i Ramës. Ne na bën përshtypje politika dhe aq më tepër politika vëllazërore, kështu që çdo takim i dy kryeministrave shqiptarë ne na bën kureshtarë. Veprimi i Ramës mu duk shumë funny, na rikujtoi  fëmijërinë. Më pëlqeu që kisha rolin e Ramës në këtë video”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?