Milani kërkon revanshin, londinezët nuk presin surpriza, 8 përballjet e Champions

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Emocionet e Champions Leagues rikthehen këtë të martë me 8 përballje, të cilat nisin prej orës 18:45.

E gjithë vëmendja është tek Milan-Chelsea, ku kuqezinjtë do të kërkojnë të marrin hak për atë humbje të pak ditëve më parë në Londër me rezultatin 3-0. Skuadra e Piolit vjen pas triumfit të marrë ndaj Juventusit në kampionat.

Interesante do të jetë dhe përballja në Gjermani, ku Dortmundi prej Sevijan. Paris-Benfika nuk pati fitues javën e shkuar, ndërkohë që parizienët nuk falin në shtëpi. Reali I Madridit I cili udhëheq grupin me pikë të plota do të tentojë një tjetër fitore ndaj Shaktarit që ka 4 pikë.

- Advertisement -

Edhe pse u mposht nga Milani në fundjavë, Juventusi i Alegrit e ka të qartë objektivin e së martës, me teknikun që ende është i lëkundur për shkak të rezultateve negative. Skocezët e Selltikut presin Lajpcigun në shtëpi, ndërkohë që Salzburgu udhëton drejt Kroacisë.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Gazetari zbulon prapaskenat: Po mos ishte Kim, në krye të SPAK s’do ishte Dumani

Gazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now në Euronews Albania se nuk përjashtohet mundësia që brenda Prokurorisë së Posaçme mund të ketë segmente të...

Vallai i Liridonës zbulon se është kontaktuar nga disa persona: Çfarë kanë ofruar

Vëllai i Liridona Ademajt, Leondardi, ka bërë të ditur se shumë qytetarë i ofrohen me informacione për ngjarjen që lidhet me vrasjen e motrës...

Arian Çani: Beleri më merr shpesh në telefon, për çfarë i ka bërë “mirë” burgu

Gazetari Arian Çani është shprehur se zhvillon biseda të shpeshta telefonike me kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës, Fredi Belerin, i cili ndodhet në paraburgim...

TË FUNDIT

Gazetari zbulon prapaskenat: Po mos ishte Kim, në krye të SPAK s’do ishte Dumani

Gazetari Eni Ferhati tha në emisionin Now në Euronews Albania se nuk përjashtohet mundësia që brenda Prokurorisë së Posaçme mund të ketë segmente të...

Vallai i Liridonës zbulon se është kontaktuar nga disa persona: Çfarë kanë ofruar

Vëllai i Liridona Ademajt, Leondardi, ka bërë të ditur se shumë qytetarë i ofrohen me informacione për ngjarjen që lidhet me vrasjen e motrës...

Arian Çani: Beleri më merr shpesh në telefon, për çfarë i ka bërë “mirë” burgu

Gazetari Arian Çani është shprehur se zhvillon biseda të shpeshta telefonike me kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës, Fredi Belerin, i cili ndodhet në paraburgim...

Në të njëjtin burg me Dakon dhe Kokën, Fredi Beleri: Ja si ja kaloj me ta

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri i cili ndodhet në paraburgimin e Durrësit prej 7 muajsh tregoi në një intervistë ekskluzive për...

“Ne himariotët jemi kokëfortë”- Beleri: S’do ja dilni me mua, ju hajdutët e pronave

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri, është shprehur se shkeljet e ligjit dhe vjedhja e votave për të cilat ai akuzohet dhe po...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×