English

Përmbyset “Golfi” në Vlorë, shpëton për mrekulli shoferja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania bëjnë me dije se mjeti tip “Golf” ka goditur një mjet të parkuar në rrugë dhe është kthyer përmbys.

Fatmirësisht drejtuesja e automjetit ka shpëtuar pa lëndime.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?