Problematiku Neymar, fqinjët të acaruar me futbollistin: Organizon festa përnatë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Futbollisti brazilian Neymar Jr është vënë edhe një herë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të festave të shumta që bën në banesën e tij.

Sipas një raporti të Le Parisien, ylli i PSG-së është denoncuar nga fqinjët e tij në Bougival, një zonë në periferi të Parisit, se ai zhvillon festa të zhrmshme të përnatshme.

Më 5 shkurt, Neymar festoi ditëlindjen e tij të 31-të duke organizuar një festë me muzikë të lartë, duke shkaktuar pakënaqësi të madhe te fqinjët e tij.

- Advertisement -

“Nuk ishte vetëm një zhurmë në sfond, ishte vërtetë jashtëzakonisht e bezdisshme”, tha kryetari i bashkisë Bougival, Luc Ëattelle , për Le Parisien.

Në fakt, disa fqinjë u detyruan të thërrisnin policinë dhe të ndërhynin për të ulur muzikën në festë.

Luc Ëattelle kujtoi se Neymar organizoi një tjetër festë pasi fitoi Ligue 1 sezonin e kaluar, e cila zgjati deri në orën 5 të mëngjesit.

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

TË FUNDIT

EMRAT| Burri qëllon me thikë bashkëshorten në Korçë, shkak xhelozia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 10 të qytetit të Korçës mbrëmjen e kësaj të diele, ku shtetasi Aleko Myrtollari ka...

Kritikuan Kurtin, Kryeziu-opozitës: Deklaratë e dëmshme, dialogun s’e do Vuçiç

Arbëreshë Kryeziu i quajti të dëmshme deklaratat e opozitës në Kosovë, të cilat po fajësojnë kryeministrin Kurti dhe po thonë se ai nuk e...

A ishte paralajmëruar tensioni në veri? Andoni: Është momenti i së vërtetës…

“Nuk është jashtë parashikimeve”, kështu tha gazetari Ben Andoni lidhur me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. I ftuar në “Review” në Euronews Albania...

Kurti falenderon kryetarin e ngujuar: Po tregon qendresë shembullore për rend e ligj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka shkruar se kryetari i komunës së Leposaviqit, Lulzim Hetemi, çdo ditë merr mesatarisht nga dhjetë kërkesa të ndryshme...

“Po pengon implementimin e marrëveshjes që firmosi vetë”, Lushaku kritikon Kurtin

Jehona Lushaku ishte këtë të diel e ftuar në një lidhje direkte për emisionin “Review” në Euronews Albania për të folur rreth tensioneve të...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×