Agron Metushi

1 plumb në kokë dhe 4 në gjoks, si ndodhi vrasja në Vaun e Dejës

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja në Vaun e Dejës, ku u vra më armë zjarri një person në orët...