aksident

Aksident i rëndë në Berat, makina përplas 68-vjeçarin me biçikletë në vizat e bardha

Një aksident me pasojë plagosen e një 68-vjeçarin është shënuar të shtunën në Berat. Policia tha se ngjarja ndodhi në vendin e...

Del nga rruga makina në Sarandë, 26-vjeçarja përfundon në spital

Një automjet tip “Toyota” i drejtuar nga një 26-vjeçare ka dalë nga rruga në Sarandë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu”, rreth...

Po kalonte në rrugë, fqinji plagos aksidentalisht 69-vjeçaren

Një 69-vjeçare është plagosur aksidentalisht në këmbë nga fqinji i saj në fshatin Marshejë, Malësi e Madhe. Ngjarja ka ndodhur mesditën e...

Aksident i shumëfishtë në Tiranë, përplasen 4 automjete te Rruga e Elbasanit

Tre persona kanë mbetur të plagosur një aksident të shënuar mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në Rrugën e...

Aksident te Rruga e Kavajës, makina përplas 25-vjeçaren te vizat e bardha

Një aksident ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Tiranë. Ngjarja është shënuar në Rrugën e Kavajës ku mësohet se një 25-vjecare...

Aksident i rëndë në Tiranë, humb jetën 17-vjeçari

Një 17-vjeçar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë. Policia tha se ngjarja ndodhi rreth...

Aksidenti në Qafë-Thanë, flet shoferi i autobusit: Mjeti më preu rrugën

Shoferi i autobusit që u përplas me makinën pasditen e sotme në Qafë-Thanë tregoi detaje nga aksidenti që mbetën të plagosur...

Mjeti tip Porche “fluturon” nga rruga, plagosen tre vajza

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në afërsi të fshatit Melgushë. Policia bën me dije se një automjet...

Kosovë| Makina përplaset me kamionin, 3 të plagosur dhe 1 viktimë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Gjakovë-Prizren, në Kosovë. Sipas informacioneve nga policia e Kosovës një automjet në...

Aksident me vdekje në Lezhë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar mbrëmjen e së premtes në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në Balldre. Policia tha...

Makina “fluturon” në humnerë në Librazhd, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të marte në vendin e quajtur kthesa e 'Labidarit', në Librazhd. Nga informacionet...

Aksidenti i rëndë në Kosovë, autobusi përplaset me 2 mjete, 30 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur të shtunën në fshatin Vragoli, në Kosovë, ku si pasojë janë lënduar 30 persona. Zëdhënësi i...

Aksidentë i rëndë në Vlorë, makina del jashtë rruge. 1 e vdekur dhe 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 22:38, në aksin rrugor Selenicë-Vlorë, ku një automjet tip “Opel”, ka dalë nga...

Aksident i rëndë në Maliq, autobusi përplaset me kamionin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Vloçisht, të Maliqit, paraditen e kësaj të premteje. Paraprakisht mësohet se një...

VIDEO| Aksident i rëndë te mbikalimi i Saukut, 1 i vdekur 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes të kësaj të enjteje në aksin Tiranë-Elbasan. Bëhet me...

Aksident i rëndë në Lezhë, i mituri përplas për vdekje 60-vjeçarin me biçikletë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë, ku një 60-vjeçar ka ndërruar jetë. Mësohet se një automjet që...